Budai Szent Imre Plébánia

Hirdetés Évközi 12. vasárnap

H I R D E T É S

BUDAI CISZTERCI SZENT IMRE PLÉBÁNIA

Évközi 12. vasárnap, 2021. 06. 20.

Megjelent a Lépcső című kiadványunk, melyben két bővítmény található: egyrészt pótlólag tartalmazza a húsvéti számot, másrészt az Eucharisztikus Kongresszusra való regisztráció pontos, lépésről lépésre haladó leírását. A Lépcsőben található, jól követhető melléklettel szeretnénk segíteni mindannyiukat, hogy csatlakozzon plébániánk csoportjához, s így vegyenek részt a szept. 11-ei Kossuth téri misén és körmeneten, illetve szept. 12-én a Ferenc
pápa által bemutatott szentmisén.

Csütörtökön este 8 órától Kemenes Gábor atya tart templomunkban imaórát és szentmisét hazánkért.

Keresünk megbízható és tapasztalattal rendelkező, pályázatfigyeléssel, illetve pályázatírással foglalkozó céget, szakembert. Várjuk jelentkezését a plébánia e-mail címén.

Plébániánk fiataljai idén is mennek Böjte Csaba atyára bízott gyerekeket táboroztatni, ehhez kérnek élelmiszert, tisztálkodási és tisztítószereket, valamint pénzadományt. Az adományok a sekrestyében adhatók le.

Az áldoztatórácsra kihelyezett perselyekben a plébániai karitászcsoport javára gyűjtünk adományokat.